• Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

• Nasza szkoła uczestniczyła w akcji XIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia organizowanej 17 listopada 2023 r. pod hasłem: "Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!"

Akcja miała na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia tabliczki mnożenia. W trakcie można było zdać egzamin z tabliczki mnożenia, młodsi uczniowie sprawdzali starszych kolegów patrolując szkołę oraz przygotowali gazetki szkolne, starsi uczniowie i uczennice zaprogramowali stopery i teleturnieje z mikrokontrolerów, w których uczestniczyli wszyscy uczniowie. Dużo gier, zabaw i emocji....

• Teatrzyk

• W dniu dzisiejszym do naszej szkoły przyjechał teatrzyk z Białegostoku. Klasy 1-3 obejrzały spektakl pt.,, Lekcja dobroci Jasia i Małgosi".