• Dzień Chłopaka

• 30 września obchodzony jest Dzień Chłopaka, który klasa IV świętowała wspólnie na godzinie wychowawczej. Dla chłopców przygotowane była niespodzianka w postaci turnieju łuczniczego oraz otrzymali pamiątkowe naklejki „SUPER CHŁOPAK”. Dziewczynki wręczyły dżentelmenom upominki i złożyły życzenia.

• DZIEŃ KROPKI

• 15 września obchodziliśmy International Dot Day, czyli Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności,  odwagi i  zabawy.  W naszej szkole  najmłodsi    uczniowie  pod opieką  p. B. Puch, J. Wójtowicz, B.  Puch i S. Naumiuk od samego rana cieszyli się tym dniem! Odbyła się prezentacja krótkometrażowego filmu pt. "The Dot" oraz pogadanka na temat obejrzanej ekranizacji. Następnie uczniowie kl. 1 i 3 wspólnie bawili się przy muzyce. Kropka stała się bohaterem zabaw, opowiadań, piosenek, prac plastycznych i gier matematycznych. Na zakończenie naszego świętowania najbardziej twórcza część lekcji - prace plastyczne wykonane wyobraźnią naszych uczniów. To był wspaniały dzień dla nas wszystkich !

Życzymy naszym uczniom, by uwierzyli, że każdy z nas może być mistrzem w jakiejś dziedzinie. Każdy z nas bowiem potrafi tworzyć...

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć :)