• DNTE 2022

• W Szkole Podstawowej w Serpelicach w dniu 29 kwietnia 2022 obchodzony był Dzień Nowych Technologii w Edukacji. Podczas lekcji w tym dniu uczniowie mieli możliwość korzystania z nowych technologii które wspierały realizację tematów,  a pracownia informatyczna gościła podczas przerw zainteresowanych uczniów nagrywaniem, montażem i streamingiem filmów - uczniowie mogli obejrzeć kamery, aparaty, mikser wizyjny oraz zobaczyć jak wygląda montaż reportażu tworzonego przez uczniów o cyberprzemocy.

Link do relacji....

• Dzień Książki

• 23.04.2022r. obchodziliśmy ,,Światowy dzień Książki i praw autorskich".W naszej szkole już w piątek na lekcji biblioteki uczniowie poznali historię książki, co to jest drukarnia, kto to jest redaktor i wydawca książki.,,Książki coś magicznego w sobie mają! Całe życie człowieka zmieniają!” – „Książki czytajcie, świat poznawajcie !!!” – „Czytać książki – wielka chluba, wszystko w życiu Ci się uda!”